Follow Us:

Servis

Home Servis

Servis

Martikomerc ponúka a zabezpečuje opravy, servis, skúšanie a výmenu hydraulických čerpadiel, motorov a ďalších hydraulických komponentov používaných v priemysle, mobilných, stavebných, poľnohospodárskych, lesných, banských a mnohých ďalších mechanizmoch a zariadeniach.

Martikomerc je servisný partner a zabezpečuje opravy a servis pre kompletný sortiment hydraulických komponentov Danfoss, Sauer-Danfoss. Zároveň, opravujeme všetky hydraulické čerpadlá, motory a komponenty mnohých svetových značiek ako Danfoss, Sauer-Danfoss, Bosch-Rexroth, Linde, Eaton, Vickers, Char-Lyn, Atos, Kawasaki, Komatsu, Uchida, Dynapower, Mitsubishi, Poclain, Hansa-Flex, Hydac a ďalšie.
Poskytujeme 1 ročnú záruku na uvedené opravy.

Martikomerc ponúka svojim zákazníkom opravy, servis a výmenu hydraulických komponentov, obvykle 1 – 2 dni pre Danfoss, Sauer-Danfoss hydraulické čerpadlá a motory série 20, 90, 45, pre ďalšie série a značky v závislosti na miere poškodenia, avšak nie dlhšie ako do 1 týždňa.

Držíme skladom kompletný sortiment značky Danfoss, Sauer-Danfoss série 20 hydraulických čerpadiel SPV a motorov SMF a kompletný sortiment ich náhradných dielov. Náhradné diely pre iné série a značky ktoré nie sú skladom, vieme zabezpečiť rýchlo, v závislosti od možností našich zdrojov, maximálne však do 1 týždňa.

Martikomerc má vo svojich radoch vysokoodborných hydraulických špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami v danom obore, ktorý sú zárukou vysokej kvality opravených a dodávaných hydraulických komponentov, Záruka kvality je podporená používaním len kvalitných nových a originálnych náhradných dielov a vykonávaním skúšok na našom skúšobnom zariadení. Našim cieľom je spokojný zákazník na prvom mieste.

Nebojte sa zveriť Váš hydraulický systém do našich rúk.

Ďakujeme Vám za spoluprácu, Váš Martikomerc team.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu. Váš Martikomerc team.