Follow Us:

O nás

Home O nás

História

Od roku 1997 firma Martikomerc, s.r.o. úspešne dodáva – exportuje hydraulické komponenty a zabezpečuje opravy a servis hydraulických komponentov pre svojich zákazníkov po celom svete.

Na začiatku svojej činnosti sa firma Martikomerc, s.r.o. špecializovala len na dodávky – export licencovaných Sauer-ZTS hydraulických čerpadiel SPV a hydraulických motorov SMF, ich opravy, servis a dodávky ich náhradných dielov.

Pre zabezpečenie požiadaviek a spokojnosti svojich zákazníkov, firma Martikomerc, s.r.o. rozšírila svoju ponuku na mnohé ďalšie série a značky hydraulických komponentov a dnes firma Martikomerc, s.r.o. ponúka – exportuje, opravuje hydraulické komponenty mnohých lídrov svetových hydraulických značiek ako Danfoss, Sauer-Danfoss, Bosch-Rexroth, Linde, Eaton, Vickers, Char-Lyn, Parker, Atos, Kawasaki, Komatsu, Uchida, Dynapower, Mitsubishi, Poclain, Hansa-Flex, Hydac a ďalšie.

Martikomerc, s.r.o. ponúka a distribuuje kompletný sortiment originál Danfoss, Sauer-Danfoss produktov a zabezpečuje ich záručné ako aj pozáručné opravy a servis.

V súčasnosti firma Martikomerc, s.r.o. ponúka komplexné riešenia v oblasti dodávok a servisu hydraulických komponentov a zariadení. Firma Martikomerc, s.r.o. je schopná ponúknuť zákazníkom komplexné služby počnúc od návrhov hydraulických schém do hydraulických systémov, cez zabezpečenie a dodávky hydraulických komponentov, ich montáž do hydraulických systémov, opravy a servis hydraulických komponentov/systémov + ich skúšanie na hydraulickom skúšobnom zariadení..

Ciele firmy

Odbornosť, flexibilita, kvalita

Cieľom firmy Martikomerc, s.r.o. je zabezpečovať dodávky kvalitných hydraulických komponentov pre uspokojenie potrieb svojich zákazníkov, pričom na prvom mieste je odbornosť, flexibilita, kvalita a čo možno
najkratší čas realizácie daných objednávok.

Nechajte nás vstúpiť do Vášho hydraulického sveta.

 

 

 

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu. Váš Martikomerc team.